قیمت کود و سموم کشاورزی

بروزترین قیمت های محصولات قابل خرید در سایت کودفروش

کود شیمیایی > کود سولفات

فروش ویژه کود زراعی گندم ذرت جو-مشهد

قیمت هر کیسه:‌ رایگان

آخرین تاریخ بروزرسانی:‌ 2 سال پیش

فروش کود زراعی, فروش کود, فروش کود کشاورزی, فروش کود شیمیایی, انواع کود کشاورزی,

سازمان تامین و توزیع انحصاری شرکت تامین نهاده ایران کشاورزی شامل طیف وسیعی از تخصصها و فنون، از جمله راههایی برای گسترش زمینهای مناسب برای زراعت گیاه، حفر کانالها و فرمهای مختلف آبیاری می باشد.

زراعت مدرن، اصلاح نباتات، سموم، دفع آفات ، کود و پیشرفتهای تکنولوژیک به شدت باعث افزایش بازده محصول میشوندوهرگونه مواد طبیعی و یا غیر طبیعی که عموماً بخاطر مواد مفیدی که در آن وجود دارد در کشاورزی برای تقویت خاک مزرعه از آن استفاده می کنند .

برای آنکه خاک از لحاظ مواد غذایی متعدد دچار کمبود نباشد استفاده از کود بسیار مفید خواهد بود. کود دارای انواع بسیاری مختلفی است که هر کدام دارای خصوصیات مختص به خود می باشد . کود زیستی ، کود شیمیایی ، کود حیوانی ، کود انسانی ، کود کمپوست ، کود گیاهی ، کود سبز ، کود بیوفسفات گرانوله ،نانو کودهای کلاتها کودهای شیمیایی موادی هستند که به صورت شیمیایی تولید شده که دارای مواد مغذی مورد نیاز گیاه می باشند.

تولید این نوع کودها، در کشاورزی و ازدیاد تولید محصولات زراعی انقلابی را به وجود آورد. طی مرور زمان تولید این کودها رو به فزونی گذاشته و از آنجا که علاوه بر این که این کودها باعث ازدیاد محصول می گردد .باید این را هم در نظر داشت که باید در مصرف ان از مشاوره تخصصی کارشناسان این حیطه استفاده کرد ...

جهت دریافت لیست نهاده های کشاورزی کشور با شماره های واحد بازرگانی سازمان در ارتباط باشید...


موبایل:‌
آدرس :‌
مشهد
فروش ویژه کود زراعی گندم ذرت جو-مشهد
loader

صنایع کود مارال