قیمت کود و سموم کشاورزی

بروزترین قیمت های محصولات قابل خرید در سایت کودفروش

مکمل کشاورزی > مکمل ها

فروش ویژه کود ضد تنش و استرس با قیمت و کیفیت بسیار-مشهد

قیمت هر کیسه:‌ رایگان

آخرین تاریخ بروزرسانی:‌ 2 سال پیش

کود ضد تنش و استرس, فروش کود ضد تنش و استرس, فروش انواع کود, فروش کود کشاورزی,

گیاهان مختلف در هنگام مواجهه با تنش ها، ترکیبات پروتئینی خود را با صرف انرژی شکسته و تلاش می کنند .

آمینواسیدهای مورد نیازشان برای جبران اثرات تنش را تامین کنند. بنابراین لازم است قبل از وقوع تنش و بعد از آن، بعد از مصرف سموم، کم آبی و خشکی، انرژی لازم برای مقابله با تنش بصورت آمینواسیدها در اختیار گیاه قرار گیرد.

علاوه بر اثرگذاری آمینواسیدها بر میزان گلدهی، رشد رویشی و مقاومت در برابر استرس ها، می توان به خاصیت کلات کنندگی عناصر در خاک، قابل جذب نمودن عناصر ماکرو و میکرو، کاهش سمیت عناصر سنگین، تولید هورمون های رشد و افزایش کیفیت محصول اشاره کرد.

Pro.Amin® ترکیبی ارگانیک و حاوی بیش از 30٪ آمینو اسید و پپتید است. فرآیند تولید Pro.Amin®به گونه ای است که در آن آمینواسیدهای ضروری و درصد بالایی نیتروژن (8٪) حاصل می شود.

این کود به سرعت از طریق برگ جذب و به کلیه اندام های گیاهی منتقل می شود و در تمام دوره رشد گیاه به خصوص در شرایط استرس و رشد رویشی موثر است.

استفاده از Pro.Amin®باعث افزایش فتوسنتز، تولید قند و همچنین باعث بهبود کمّی و کیفی رشد گیاه می شود. ترکیب کردن کودهای محلول در آب و سایر عوامل حفاظت از گیاهان و سموم با Pro.Amin® منجر به افزایش بهره وری آنها و ایجاد صرفه اقتصادی می گردد.

Pro.Amin® به دلیل دارا بودن خاصیت کلاتکنندگی طبیعی، جذب عناصر ریز مغذی (مانند آهن، روی، منگنز و مس) را نیز بیشتر می کند.

دستورالعمل مصرف محلول پاشی 300-100 سی سی در صد لیتر آب آبیاری سطحی 10 لیتر در هکتار آبیاری قطره ای 5 لیتر در هکتار


موبایل:‌
آدرس :‌
مشهد
فروش ویژه کود ضد تنش و استرس با قیمت و کیفیت بسیار-مشهد
loader

صنایع کود مارال